Lymfodrenáž Liberec studio Liss | Salón krásy

Radiofrekvence

je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (břiško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění celulitidy. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Průběh ošetření
ošetření probíhá formou masáže radiofrekvenční hlavicí, ucítíte příjemné teplo, účinkem radiofrekvence dojde následně také k výraznějšímu úbytku obvodových centimetrů ošetřované partie

Výsledky ošetření
Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů cululitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi přiznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování.

Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření
Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 6-8 sezení.

Kontraindikace:

  •  těhotenství
  •  horečnaté stavy
  •  vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor
  •  rakovina
  •  nemoci pojivové tkáně