Lifting obličeje Liberec studio Liss | Salón krásy

Omlazující neinvazivní lifting obličeje

Tato metoda je „novým začátkem“ pro Vaši pokožku obličeje, krku a dekoltu. Technologie radiofrekvence je v oblasti kosmetiky a péče o tělo známá a ověřená již více než 50 let. Bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence redukujete ochablou pleť a výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, pevnější pleť na krku a přirozeně vypnutá pokožka dekoltu. Jednoduše omládnete! Vše obstarávají radiofrekvenční vlny, které intenzivně podporují tvorbu podkožního kolagenu . Pleti se vrací původní pružnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí pokožky.

Komu je radiofrekvenční lifting určený?

Radiofrekvenční lifting je vhodný pro všechny typy pleti. Podílí se na obnovení vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky a redukuje vrásky. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence. Energie se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Kůže je pevnější, viditelně se vyhlazují vrásky kolem úst, na čele a na krku. V oblasti podbradku dochází redukci tukových buněk.

Účinky:
Zpevnění povadlé pleti – obnova tvorby kolagenu a elastinu v podkoží. Velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada). Redukce ochablosti pleti, omlazení a projasnění pleti. Výrazné úbytek i hlubokých vrásek

V jakých případech není RF lifting vhodný:

* Těhotenství a laktace
* Vážná srdeční onemocnění
* Onemocnění ledvin a jater
* Poruchy srážlivosti krve
* Nemoci pojivové tkáně
* Onkologická onemocnění
* Kovové implantáty v těle
* Epilepsie
* Cukrovka
* Po operacích ušního šelestu a při nošení ušního naslouchadla

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosaženo bezprostředně po ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližné 6 měsíců a déle. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolné zmizí po krátké době..
Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření
K dosažení dlouhodobého efektu je zapotřebí 4-6 ošetření jednou týdně, po třech ošetřeních je možné prodloužit interval na 14 dní.