Kryolipolýza

Zbavte se nechtěných centimetrů díky unikátní metodě zmražení tukových buněk.
V současnosti se jedná o nejefektivnější neinvazivní metodu na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného zmražení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému.

Zhubněte přesně tam, kde potřebujete!
Tento nový přístup odstranění tukové tkáně je bezpečný a bez vedlejších účinků. Zmražení působí pouze na tukové buňky, nikoliv na kůži, cévy, nervy a vnitřní orgány. Důvodem je, že tukové buňky jsou daleko více citlivé na účinek chladu, protože obsahují nenasycené mastné kyseliny.

Aplikace je pohodlná, nebolestivá. Klientka necítí žádnou bolest, pouze na počátku mírný tlak a následně  chlad.

Jak lze více podpořit účinnost kryolipolýzy?
Kryolipolýzu můžete pro zvýšení účinku kombinovat s radiofrekvencí a lymfodrenážemi. Pro perfektní výsledek je vhodné dodržovat doporučený stravovací, pitný a pohybový režim.
Ošetřením problémových partií dojde k odstranění 25-50 % tukových buněk. Po zmenšení počtu adipocytů (tukových buněk) dochází k remodelaci tukové tkáně. Zbylé buňky se shlukují k sobě, vytlačují prázdná místa a dochází k zmenšení tukové vrstvy. Rozpadající se buňky vyvolají aseptický zánět s úklidovou reakcí, kdy jsou jejich zbytky pohlceny lymfocytární tkání a vyplaveny do lymfatických cest.
První výsledky jsou viditelné za 2 týdny, plný efekt se dostavuje za 6 týdnů. Po této době se klient rozhoduje o další aplikaci v dané oblasti nebo případně v oblasti jiné.
Při jedné návštěvě  ošetřujeme ze zdravotních důvodů maximálně dvě partie . Další ošetření stejné partie možné po čtyřech až šesti týdnech.

VÝHODY KRYOLIPOLÝZY:
– moderní metoda, dosud nejúčinnější moderní metoda lipolýzy – zmražením tukových buněk
– formuje postavu rychle, bezbolestně, bez zdravotních rizik
– nechirurgická, neinvazivní metoda, pohodlná aplikace
– výsledek srovnatelný s invazivní liposukcí
– neporušuje integritu kůže
– nulová doba rekonvalescence
– pacient se ihned po proceduře může vrátit k běžné činnosti
– po jedné aplikaci se odbourá minimálně 25 až 30 % tuku
– cíleně odstraní zá­soby tuku v konkrétní oblasti, bez poškození okolní tkáně

Průběh ošetření:

Naše studio má pro naše klientky  dva různé přístroje na kryolipolýzu

CRYO MAX ESTHETIC
Ještě před samotnou kryolipolýzou dojde ke konzultaci s ošetřující terapeutkou o možných kontraindikacích a výběr a změření problematických partií.
Ošetření pomocí přístrojem CRYO MAX ESTHETIC. Speciální hlavicí pro kryolypolýzu s elektroforézou ošetřujeme vybranou partii. Poté následuje ošetření multipolární radiofrekvencí. Střídání chladu a tepla je velmi efektivní. Redukuje celulitu, vypíná pleť a zrychluje lymfatický systém. Ošetření trvá cca 30 minut podle velikosti ošetřované partie.

 

 

 

 

 

 

KRYOSLIM 50

Vybraná partie se „nasaje“ speciální hlavicí, která ošetřovanou oblast 5 minut prohřívá a  následně se teplota ochlazuje až na doporučovaných  – 4° C, toto ošetření trvá 50 minut

Doporučení před návštěvou
– před ošetřením nejezte těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (velká množství ovoce nebo zeleniny, zelí, luštěniny, müsli apod.)
– doporučujeme vyloučit konzumaci alkoholu a kofeinu 24 hod. před a alespoň 24 hod. po ošetření
– minimálně 2 hodiny před ošetřením se nesmí nic jíst
– zvýšit příjem tekutin (min. 3 litry denně)
– Pro koho je kryolipolýza vhodná

Metoda je vhodná k lokálnímu ošetření problémových partií (břicha, vnitřní části paží, boků, vnitřních či vnějších částí stehen, lýtek), nikoliv k plošnému ošetření celého těla. Je určena pro jedince s maximální nadváhou do 10 kg, nikoliv pro vyloženě obézní osoby. Efekt redukce tukové vrstvy je trvalý, klient si musí pouze uchovávat svoji váhu. Metoda si neklade požadavky na užívání léků nebo na cvičení.

Ideálním klientem je žena, která se snaží dodržovat zdravý životní styl (nepřejídat se, omezovat konzumaci tuků, vyvíjet přiměřený pohyb). Přesto je jejich postava nerovnoměrně členěna a žádnou dietou nebo cviky nejsou schopny výrazněji zhubnout na určité části těla. Neinvazivní lipolýza dokáže cíleným působením na tuto partii tuk rozpustit a část těla vytvarovat.

Procedura je méně vhodná pro lidi, kteří mají problémy s dodržováním nejzákladnějších požadavků na vyváženou stravu a alespoň minimální pohyb. Procedura je sice stejně úspěšná, ale výsledky vedou k mylnému dojmu, že je problém s nadbytečným tukem trvale vyřešený. Pochopitelně pokud je příjem příliš vysoký, musí se kalorie opět ukládat v podobě tuku a pak nezbývá než ošetření časem opět opakovat. Toto je stejné jako po klasické liposukci.

Nedoporučujeme pro lidi vysoce obézní, kdy je vysokým množstvím tuku pokryto prakticky celé tělo. V tom případě je nutné navštívit lékaře obezitologa nebo dietologa.

Kdy se návštěva nedoporučuje – kontraindikace
-Těhotenství , během šestinedělí
a kojení, v době začátku menstruace
– Kovové implantáty v ošetřované části těla
– Kovové ozdoby na ošetřované části těla
– Nemoci srdce a kardiostimulátor
– Vysoký krevní tlak
– Léky proti srážení krve nebo hormonální (prednisone)
– Choroby jater, ledvin a lymfatického systému
– Pokud je tuková vrstva ošetřované vrstvy tenčí než 15 mm
– Chronické onemocnění imunity, kůže a poruchy hojení
– Rakovina, nádorová onemocnění, epilepsie, cukrovka
– Nezhojené jizvy, varixy
– Nepodstupujte kůru častěji než 2x týdně, nekombinujte s jinými kúrami a masážemi
– V nerozhodných případech se prosím dotažte před započetím