Bělení zubů bez peroxidu

dentalni_belici_lampaTmavé zbarvení zubů není hezká vizitka, ale co vlastně způsobuje toto zabarvení? Je jasné, že každý člověk má jistou pigmentaci zubů, nicméně existuje mnoho příčin ztmavnutí. Mezi nejčastější příčiny patří jednoznačně stárnutí, dále pak pití kávy, čaje, coly, kouření či žvýkání tabáku a konzumace červeného vína atd. Částečky těchto výrobků se tak usazují na našich zubech. Nežádoucí zbarvení může způsobit i užívání určitých typů antibiotik nebo nadměrného množství fluoridu. Zvláště pak v období růstu našich zubů.

 

Proč bělení zubů?

Je to logické. Zdravé a bílé zuby vypadají lépe, než zkažené a tmavé. Celkově bělejší zoubky dokáží vyplepšit image každého člověka. Naše bělící metoda dokáže vybělit zuby snadněji a rychleji, než kdykoliv předtím. Máte-li povrch zubů silně znečištěný (např. od kávy, cigaret, …) může se bělení opakovat i za 14 dní.

 

Neperoxidový gel Star White

Tento gel je dovážený z USA. Za použití dentální bělící lampy pro profesionální bělení zubů, která využívá studené modré laserové světlo o výkonu 490-530 nm dokážeme vaše zoubky krásně vybělit.

Kouříte-li cigarety, tak se vám na zubech usazuje látka obsažená v cigaretovém kouři.  Tato látka nejde přirozeným čištěním odstranit. Proto je tolik kuřáků s mnohdy až velmi ošklivým zabarvením zubů.

Neperoxidový gel Star White vám vráti vaši přirozenou barvu zubů. Tato metoda nijak nepoškozuje zuby ani zubní sklovinu a ani dásně.

 

beleni_zubu_liberec

 

Informace o bělení zubů

  • bílé výplně, keramické korunky či můstky nejsou bělením ovlivnitelné
  • k ošetření se používá gel bez peroxidu vodíku. Ten vám naneseme na vaše zuby s kombinací studeného modrého laserového světla o vlnové délce 490-530 nanometrů
  • během bělení se tak do těla nedostávají infračervené a ultrafialové paprsky
  • oči jsou chráněny speciálními brýlemi
  • procedura bělení zubů je v souladu s novou směrnicí EU – 76/768/EHS

Po návštěvě

  • 24 hodin po bělení zubů se vyhýbejte potravinám a nápojům s vysokou koncentrací barviv (káva, čaj, kečup, červené víno, atd.), aby nedošlo k opětovnému zabarvení. Říká se tomu tzv. „bílá dieta“.