Kosmetické služby

Kosmetické služby u nás provádíme zásadně po pečlivém zvážení typu pleti a podle potřeby zvolíme nejvhodnější druh ošetření a typ kosmetické řady.

Pracujeme s italskou kosmetikou Diego dalla palma a Alissa Beauté

Níže jsou uvedené používané typy kosmetických řad :

Takzvaná rychlá pomoc –  hloubkové čištění pleti a zapracování bioaktivního séra pomocí ultrazvukové špachtle trvá cca 40 minut

Základní kosmetické ošetření trvá cca 60 minut a zahrnuje

čištění a tonizaci pleti

enzymatickou masku

hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí

zapracování bioaktivního séra pomocí ultrazvukové špachtle

pleťovou masku

krém

K rozšířené péči o pleť se pak přidávají další druhy přípravků a ošetření se prodlužuje i o masáž obličeje a dekoltu a trvá minimálně 90 minut 

na závěr je možné provést omlazující radiofrekvenční lifting obličeje

úprava obočí  a barvení řas a obočí pouze na přání a za příplatek, taktéž i depilace voskem

 

Zde uvádíme pro příklad některé používané kosmetické řady:

Desense

Rovnováha a zdraví pleti

Kosmetické ošetření bez parabenů a alergenů určené pro náročnou a přecitlivělou pleť náchylnou ke kuperóze.Dodává stálou ochranu, odolnost a zdraví pleti. Obsahuje výtažek ze slunečnice, který chrání správnou funkci pleti díky dvojitému kosmetickému působení: snižuje uvolňování mastných kyselin odpovědných za zánětlivý proces; chrání a obnovuje mezibuněčné pojivo.
Výsledek ošetření
 • pocit komfortu v oblasti pleti a dlouhotrvající úleva
 • snížená zarudlost
 • rovnoměrný tón pleti
 • pružnější a odolnější pleť
Aktivní látky pro zklidnění citlivé a kuperózní pleti
Aktivní látky lze shrnout do systému 3 makrokomplexů, které pracují v součinnosti, aby zajistily okamžitou a dlouhotrvající úlevu pleti a příjemnou, jasnou a rovnoměrně zbarvenou pleť:
Komplex kontroly zarudnutí
GPI
Sůl ROSTLINNÉHO PŮVODU získaná z lecitinu ze slunečnice. Řídí uvolňování mastných kyselin odpovědných za zánětlivé procesy a udržuje celistvost buněk.
18-Beta-Glycyretické kyseliny
Látky podobné kortizonu se získávají z lékořice. Působí jako změkčovadlo a eliminuje pocity diskomfortu u podrážděné a kuperózní pleti.
Komplex pro regeneraci  GPI
Obnovuje funkci ochrany pleti, obnovuje zrohovatělou vrstvu, posiluje pleť a činí ji méně citlivou.
Složky buněčných membrán
Látky na bázi fosfolipidů bohaté na mastné kyseliny zvyšují práh snášenlivosti pleti vůči vnějším vlivům. Mají strukturu podobnou kožnímu mazu a zdokonalují ochranný hydrolipidový film. Přispívají k buněčnému obnovovacímu procesu a pružnosti pokožky.
Funkčnost si můžete představit na podobném principu jako má funkční tkanina Goretex, která je prodyšná a přesto dokáže zároveň zadržovat vodu.
Vzácné rostlinné oleje Změkčující látky chrání přirozenou hydrataci a poskytují okamžité a dlouhotrvající zvlhčení. Využívá se olejů z mandle, aganu, oliv a rýže.
Zdokonalovací komplex XIMILENE
Vícenenasycená mastná kyselina získaná ze semen africké křoviny Olax Dissitiflora, která zlepšuje tok krve v pleti, chrání a posiluje tón vlásečnic a snižuje jejich viditelnost.
Rostlinné výtažky (Brusinka–šípek–třezalka-jetel)
Mají schopnost potlačovat aktivitu určitých enzymů, které ničí kolagenová a elastická vlákna. Pojivová tkáň cév pak zůstává více stabilní a elastická. Pleť získává rovnoměrný vzhled a je chráněná.
Proč se pleť stává citlivou
V průběhu času mohou vnitřní faktory (dědičnost, hormonální a psychické faktory, emoce, špatná snášenlivost atd.) a vnější faktory (znečištění, náhlé změny teploty, agresivní ošetření, suchý vzduch, stravovací návyky atd.) postupně oslabit ochrannou bariéru pleti.
Hydrolipidický film se ztenčuje a stává se propustným pro zevní prostředí (patogeny a alergeny). Dojde ke změně funkce ochranné bariéry, která se stává více zranitelnou, dochází k dehydrataci, změně mikrocirkulace (rozšíření malých krevních cév), přecitlivělosti a začínají vznikat zánětlivé procesy, doprovázené zarudnutím a neurosensorickými symptomy (svědění, pálení, napětí, štípání). Tyto obtíže se mohou vyvinout v trvalou a progresivní formu jako je kuperóza.

 

Vintage 79 Most Hydrating

 

Více než hydratace

Zvyšuje schopnost epidermis vytvářet zásoby vody a chrání buňky pleti před procesy, které vedou k dehydrataci.
Výsledek ošetření
 • hydratovaná a jemná pleť
 • okamžité pohodlí a svěžest
 • zářivější vzhled

line/primaluce/modPrimaluce_10.jpg

 

Vintage 79 Perfect Age

Výživa a pevnost

Linie chrání obsah lipidů a pevnost pleti, zajišťuje nepřetržitou výživu a ochranu. Optimalizuje životní funkce pleti a zabraňuje úbytku lipidů a proteinů odpovědných za výživu, tón a pružnost pleti.
Výsledek ošetření
 • vyživená, posílená a pružná pleť
 • posílení hydrolipidického filmu
Aktivní látky pro změkčení a výživu pleti
Omega 3 a Omega 6
Mastné kyseliny, které jsou základní složkou tkáně epitelu. Chrání celistvost buněčných membrán pleti a pomáhají udržovat obsah lipidů.
Ceramid III
Mezibuněčné pojivo, které pomáhá reorganizovat bariéru pleti a chránit ji tak před vnějšími vlivy a dehydratací.
Cukry a aminokyseliny
Základní složky pleti, přispívají k její hydrataci a výživě. Chrání před oxidací a dehydratací.
Editace článku

Vintage 79 Purifying

Čištění a změkčení aknózní pleti

Linie je vhodná pro nečistou pleť se sklonem k akné. Řídí vylučování tuků a redukuje vylučování přebytečného tuku. Pleť zanechává svěží a hydratovanou, bez neestetického lesku a rozšířených pórů. Aktivní látky působí proti bakteriím vyvolávajícím změny pleti, eliminují lesk, podporují obnovu a rovnováhu pleti.
Výsledek ošetření
 • minimalizované množství pórů a skvrn
 • snížení tukové sekrece
 • efekt přirozeně matné pleti
Aktivní látky pro rovnováhu pleti a její stabilizaci
Azeloglycin®
Má zvláštní ochranné vlastnosti pro regulaci šíření bakterií. Normalizuje nadměrnou sekreci tuků a přispívá ke snížení zarudnutí a podráždění. Je získáván z azelaové kyseliny.
Výtažek z topolu černého
Tento výtažek má výborné stabilizační a zjemňující vlastnosti, které přispívají ke zmenšování rozšířených pórů a snižují nadměrnou sekreci tuků.
Rostlinné oleje + NMF
Kombinace těchto látek udržuje a obnovuje rovnováhu vody a lipidů v pokožce. Posiluje ochrannou bariéru a pleť zanechává jemnou a chráněnou před dehydratací.

 

Lifting Code

Kód přírodní dokonalosti

Exkluzivní liftingová linie s vyplňovacím, zpevňujícím a hydratačním kosmetickým efektem.V souvislosti s odborným veletrhem World of Beauty&Spa 2012 získala liftingová linie LIFTING CODE ocenění HIGH QUALITY PRODUCT (výrobek vysoké kvality).
Výsledek ošetření
 • posílení struktury pokožky
 • zlepšení pružnosti pokožky
 • znovuobnovení kontur obličeje
 • zjemnění vrásek a kontur obličeje

 

Péče o mužskou pleť a jak se liší od té ženské?

Jak vytvořit příjemné místo pro klienta?
Péče o mužskou pleť a čím se liší od té ženské?
Ač se časy velmi rychle mění a krása, natož starost o ni nejsou již pouze ženskou doménou. Zájem o pánskou kosmetiku a ošetření strmě stoupá, ale ne každý muž umí o svou pleť správně pečovat. Zdravá pokožka je největším důkazem celkového tělesného a psychického zdraví, proto by jej ani muži neměli zanedbávat a pořídit si odpovídající péči pro sebe. Rozhodně není řešením případné půjčování si partnerčiny kosmetiky a proč?Pokožka mužů se od té ženské liší:

 • má vyšší koncentraci krevních cév, zvláště pak na lícních kostech
 • je bohatší na kolagen a železo
 • má více kyselé pH
 • má bohatší hydrolipidický film. Mazové žlázy, které jsou odpovědné za výrobu kožního mazu, jsou větší, početnější a aktivnější
 • je silnější, více odolná s lepší vaskularizací
 • má více obličejových chloupků

 

Díky kombinací těch předpokladům, každodennímu holení (hlavní faktor odhalující citlivost mužské pleti), stresu, únavě a kouření může docházet k problémům jako:

 

 • trvalé začervenání nebo zarudlá pleť, přímo spojovaná s křehkostí žil
 •  suchá pleť, která může být zhoršená používáním určitých pečujících výrobků „po holení“, zvláště obsahujících alkohol
 • zarůstající chloupky

 

Hlavně díky holení pokožka dost trpí a je potřeba používat zklidňující a hydratační prostředky pro její obnovu. Muži mají také přibližně o 15% mastnější pokožku a výrazně větší póry než ženy. V podstatě to znamená, že se rychleji zanáší. Bez ohledu na typ pleti je velmi důležité čistit obličej každý den. Vhodné je navštěvovat alespoň jednou do měsíce kosmetické salony, které vykonávají tuto proceduru profesionálně a vy tak tím předejdete nejednomu problému.

Doba minulých generací, kdy si muži dopřáli maximálně každodenní očistu mýdlem a vodou, dnešní sortiment určený výhradně pro speciální potřeby mužské pleti je mnohokrát širší. Pokud se i vy ztrácíte v nekonečné nabídce přípravků, koukněte na naši nabídku pánské kosmetiky z řady značky BIOLINE zvanou JATÓ MAN, snadno se zorientujete a s klidným svědomím uděláte pro svou pleť maximum.

Základní kosmetické účinky společné pro celou linii jsou vysoce absorpční schopnosti nepřeberného množství aktivních látek v NANOSTRUKTURÁCH, které zaručují efektivní a dokonalé účinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *