Spa procedury

Spa procedury

Algamater – Bioline – terapie proti celulitidě a na zeštíhlení

Algamater je efektivní a příjemné wellness ošetření k odstranění celulitidy a  partií s usazováním tuku a zadržováním tekutin, které převážně postihují oblasti břicha, stehen, kyčlí a hýždí. Terapie je založena na použití produktů, které kosmeticky stimulují, zpevňují a zvláčňují pokožku. Algamater obsahuje mimořádnou směs esenciálních olejů (aromaterapie), termálního bahno z červených mořských chaluh, retinolu, bílého jílu a alginátů. Všechny jsou obohaceny arktickými mořskými řasami, mořskými solemi a oligoelementy. Algamater svým inovativním a technologicky pokrokovým složením je obzvláště účinné a profesionálně uspokojí i nejnáročnější klientky.

 

Procedura zahrnuje:

  1. Peeling
  2. Zábal do bahna z červených mořských řas
  3. Lymfodrenáž se zábalem
  4. Masáž emulzí s arktickou zelenou řasou

Celková doba: cca 70 minut

Cena: 850,- Kč

Obsažené aktivní látky:

Směs esenciálních olejů s různými účinky ve třech různých kombinacích:

  • Stimulace – zpevnění: citronová tráva, karafiát, pomeranč a rozmarýn lékařský.
  • Drenáž – vasoprotekce: anýz, pačula, vanilka, cypřiš, guaiacum a santal.
  • Anticelulitidní – prokrvení: petržel, pačula, citron, květ pomeranče a santal.

Červená mořská chaluha Chondrus Crispus Tato malá červená mořská chaluha obsahuje fytokoloidy, jejichž působení je podobné mucopolysacharidům. Je bohatá na vitamíny B1, B2, B5, C a PP. Chondrus crispus kombinovaný s proteiny vytváří ochranný film a má kosmeticky zvlhčující a zvláčňující účinky.

Retinol (vitamín A) Vitamín A byl vždy považován za nenahraditelného spojence lidské pokožky, poněvadž stimuluje a optimalizuje přírodní aktivitu pokožky za současné prevence a zpomalení stárnutí tkáně.

Antarktická mořská chaluha Macrocystis Pyrifera Tento obr, hnědá mořská chaluha, roste podél pobřeží Antarktidy. Obsahuje spoustu vitamínů a minerálů včetně oligoelementů jako je jód, železo, sodík, fosfor, vápník, magnézium, draslík a vitamíny A, B1, B2, C, D a E a také aminokyseliny. Chaluha regeneruje pokožku, ochraňuje a zlepšuje kolagen, elastin a GAG.

Směs rostlinných olejů Palmové máslo, olej z obilných klíčků, olej z jojoby, olej z večerního petrklíče jsou bohaté na vitamíny, proteiny, saponiny a polynenasycené mastné kyseliny, které mají kosmeticky výživující a zvláčňující účinky.

Extrakty z mořských řas Extrakty z různých typů řas (Coralian officialis, Gelidium cartilagineum) pleť mineralizují, stimulují a redukují tukové zásoby.

Mořská sůl Vysoká koncentrace mořské soli a oligoelementů příznivě ovlivňuje stagnaci tekutin a zároveň vykonává přirozený exfoliační účinek.

Výrobky profesionální péče

Algamater Fangoaromes (Algamater aroma bahenní maska) drenáž – redukce Složení tohoto výrobku je technologicky vysoce pokročilé. Je založeno na mimořádné směsi červených mořských chaluh (některé z nich jsou volné, některé v mikrokapslích), bílého jílu a alginátů obohaceného o esenciální oleje, retinolu, rostlinných extraktů a lipolytických substancí. Algamater bahno má také evidentní kosmetické reaktivační působení na pokožku díky vysoké koncentraci vitamínu PP. Ošetření je vysoce účinnné a má dlouhotrvající efekt při problémech s celulitidou, se zadržováním tekutin a místním usazováním tuků, které postihuje hlavně břicho – stehna – hýždě – kyčle. Maska je voňavá, snadno aplikovatelná a navozuje obzvláště příjemný pocit dobré nálady díky obsahu esenciálních olejů (petržel, citron, květ pomeranče, santal, pačula). Zábal z bahenní masky má evidentní drenářní hypertermální kosmetický účinek díky němuž se zlepšuje stav celulitidy a tukových zásob.

Algamater Fluidaromes (Algamater aroma sérum) dermoplastic – zeštíhlení Osvěžující olejovitá emulze má velmi speciální texturu. Jedná se o emulgovaný olej s vysokou koncentrací retinolu a antarktické mořské řasy, které jsou bohaté na vitamíny a aminokyseliny. Má zvláčňující a zpevňující kosmetické účinky. Regeneruje pokožku z fyziologického hlediska. Ta opět získává vláčnost a kompaktnost. Celkovýúčinek je zvýšen přítomností velmi speciálních a efektivních esenciálních olejů jako je anýz, pačula, vanilka, cypřiš, guaiacum, santal a semínka hroznů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *